
Способи зниження рівня шуму генератора
Управління шумом включає три основні фактори: звук, шлях та приймач. Перед створенням рішення складної проблеми шуму необхідно визначити переважне джерело шумового забруднення, вивчити особливості шляху передачі і знизити рівень шуму до допустимого рівня.
Під час складання генератора багато факторів призводять до того, що фактичні рівні звукової потужності (Sound Power Levels 'SPL': загальний звук, що випромінюється джерелом щодо еталонної потужності) відхиляються від прогнозованих рівнів гучності. Шум, присутній у навколишньому середовищі до встановлення генератора, називається навколишнім шумом. Навколишній або фоновий шум необхідно виміряти і розрахувати перед установкою пристрою. Якщо не вдалося повністю вивчити всі умови поля, до обчислених значень слід застосувати допуск безпеки. Наприклад, будівлі, стіни та вивіски є загальними факторами, що змінюють звукове поле. Перешкоди на шляху передачі звуку будуть частково відображати, поглинати або передавати звук. Перед початком проекту генератора важливо вивчити умови на об'єкті і знати місцеві закони про шум.
Звукові хвилі слід розглядати не тільки в повітряному середовищі, але і в твердому і рідкому середовищі. Звук у повітрі зазвичай створюється вібрацією в твердому тілі або турбулентністю в рідині. Звукові хвилі в твердому тілі або рідині долають великі відстані, перш ніж видавати звук, який можна почути в повітрі. Прикладом вібраційного шуму є те, що звукові хвилі поїзда чути по рейках на великій відстані перед передачею по повітрю. Саме цей тип передачі звуку ускладнює акустичну ізоляцію генераторних установок. Без достатньої віброізоляції в підставі генератора вплив вібрації не може бути усунуто.
В ідеалі використовувані генератори повинні бути встановлені на ізоляторах або на бетоні зі звукоізоляційними огорожами, що оточують пристрій. Навіть невеликі витоки в системі можуть вплинути на всю гучність. Щоб також блокувати шум, створюваний рідинами в трубопровідній системі генератора, слід використовувати звукоізоляційні конструкції, що оточують ці трубопроводи.
Часто використовувані звукопоглинальні матеріали
Звукові хвилі природним чином відбиваються при ударі об тверду поверхню. Установка абсорбційної поверхні на тверді поверхні зменшує кількість відбитого звуку.
Переважна більшість звукопоглинальних сполук містять матеріали зі змінною щільністю, які перетворюють звукову енергію в тепло завдяки своїм порам. При дослідженні звукоізоляційного ізолятора найкраще дивитися на матеріали з повітроводами, через які може поширюватися звукова хвиля. Якщо пори закриті, матеріал зазвичай погано вбирає вологу. Будь-які пори не повинні бути закриті фарбою, покриттям або захисним покриттям.
Приступаючи до процесу оцінки матеріалів, слід звернути увагу на кілька ключових моментів. Основним критерієм вимірювання звукопоглинання є здатність поглинати енергію, що визначається як коефіцієнт поглинання. Коефіцієнт поглинання; математично визначається як відношення хвиль звукової енергії, що поглинаються поверхнею, до звукової енергії на поверхні. Коефіцієнт поглинання може варіюватися від 0 до 1. Дек. Наприклад, якщо коефіцієнт = 0,8, буде поглинено 80% звукової енергії. Інший спосіб перевірити рівні звукового коефіцієнта-заглянути у відчинені двері або вікно. Це дослідження може мати форму відношення звукової хвилі, що виходить від віконного отвору (коефіцієнт 100% = 1), до відбитої в кімнаті. Коефіцієнт поглинання повністю залежить від частоти досліджується для октавних або 1/3 октавних смуг. Пористі звукоізолятори найбільш ефективні на високих частотах, вони також можуть збільшувати низькочастотне поглинання при збільшенні товщини або маси матеріалу.
Коли потрібне низькочастотне звукопоглинання, рішенням зазвичай є використання панельних звукопоглинальних матеріалів. Тонкі гнучкі панелі слід встановлювати подалі від стіни, створюючи неглибокий повітряний зазор між двома матеріалами деки. Повітряний зазор між панеллю і стіною в основному сприяє низькочастотному поглинанню звуку. дек. Звукові хвилі цікавить частоти створюють ефект резонансу, який викликає вібрацію панелі завдяки повітряному зазору. Різкість настройки можна знизити, заповнивши зазор тільки вторинним пористим матеріалом.
Традиційний підхід до декомунізації використовує звукопоглинальний матеріал, затиснутий між пористим покриттям і зовнішньою конструкцією. Пористе покриття складається з різних матеріалів, які ефективно поглинають звук на основних "настроювальних" частотах з рівномірно розподіленими невеликими порами. Середні та великі пори використовуються для низьких високих частот; але його використання не є поширеним явищем. Пориста поверхня встановлюється поверх звукопоглинального пористого матеріалу. Залежно від товщини і розмір проміжку збільшують поглинання всієї конструкції на основних частотах. Через відбиття твердих поверхонь більша частина високочастотних звуків значно зменшується за допомогою цієї системи. Пориста поверхня з зазором, що охоплює не менше 20% всього матеріалу, не зможе значно знизити поглинання високочастотних звуків. Будь-яке значення, що перевищує 20%, ефективно поглинає весь звук.
Конструкції генераторних установок з кабіною
Механічні дані та дані вихлопних газів повинні бути визначені перед покупкою кабіни. Ця інформація зазвичай виражається в децибелах із заздалегідь визначеної відстані. Ці дані можуть включати аналіз спектру шуму. У той же час важливо враховувати рівень шуму радіатора.
Важливо знати, що розміри, шум і умови повітряного потоку для даного значення кВт варіюються від виробника до виробника. Наприклад; генератор потужністю 800 кВт виробництва 2013 року не видаватиме такого ж шуму, як генератор потужністю 800 кВт виробництва 2004 року. Кожен блок може містити невелику різницю. Якщо кабіна буде використовуватися для розміщення більш ніж однієї генераторної установки, рекомендується вибирати її для розміщення кожного генератора, враховуючи найгірший випадок, будь то кабіна звукоізоляції або кабіна захисту від кави.
Основи Закону маси
Закон маси відноситься до втрат пропускання частинок в суцільних панелях, і для обмеженого грудня частот величина втрат повністю контролюється масою на одиницю площі стіни. Основний принцип закону маси говорить, що при подвоєнні частоти втрати при передачі збільшуються на 6 децибел. Наприклад, поверхня листового металу має втрати при передачі 13 дБ при 63 Гц, 19 дБ при 125 Гц і 25 дБ при 250 Гц. Товщина листа 1/16 дюйма.1/8 дюйма від.При збільшенні до, втрати передачі при 63 Гц становлять 13+6= 19 дБ. Для створення композитного шару використовується комбінація шарів легкого матеріалу і маси, і досягається бажаний рівень звуку.
Шумовий резонанс
Всі матеріали, штучні або натуральні, мають природний режим вібрації, відомий як резонансна частота. Формулювання резонансної частоти базується на багатьох властивостях, включаючи масу. Легкі напрямні конструкції в основі генератора іноді можуть викликати високий рівень шуму через вібрацію, створювану в основі частотними хвилями двигуна. Правильний вибір віброізолятора дуже важливий при виборі генератора. Хороші ізолятори роблять серйозний вплив на зниження частоти зусилля двигуна і ізоляцію інших частин конструкції.
Покриття
Більшість деталей машин і системи з декількома трубопроводами виготовляються в стандартній комплектації з теплоізоляційними покриттями для захисту робочого персоналу від опіків і обладнання від надмірних втрат тепла. Для великого обладнання, такого як генератор або турбіна, потрібна Службова з'єднувальна труба, яка може бути джерелом сильного шуму. Можна забезпечити як акустичну, так і теплоізоляцію за допомогою єдиної композитної конструкції у напрямку до зовнішньої сторони системи трубопроводів або металевого матеріалу. Найбільш часто використовуваним ізоляційним матеріалом в генераторах є пінопластові композити або хімічні аерозолі, якими забарвлюється система трубопроводів.
Глушники / Шумоглушники
Глушники-необхідний спосіб управління звуком, що виходить від двигуна, вентилятора і повітродувки. Глушники діляться на 3 групи: реактивні, абсорбуючі і Комбіновані реактивні/абсорбуючі. Абсорбуючі Глушники корисні для зменшення шуму на високих частотах, тоді як реактивні Глушники корисні для поглинання низьких частот. Для усунення широкого спектру акустичних впливів потрібна система, що включає як реактивні, так і абсорбуючі елементи. Вибір відповідного глушника залежить від різних факторів, таких як витрата, спектр шуму, температура і вологість.
Найбільш поширені групи кабін
Найбільш часто використовувані кабіни в генераторах-це акустичні кабіни. Типові звукоізоляційні генераторні кабіни являють собою багатошарову конструкцію, що складається з водонепроникного шару, а також пористого звукопоглинального матеріалу, зверненого всередину обладнання. Основний поглинаючий шар-це водонепроникний шар, який блокує канал, через який передається звукова енергія від генератора. Пористий звукопоглинальний шар розсіює затриману звукову енергію і забезпечує теплоізоляцію. Обслуговування типової звукоізоляційної кабіни здійснюється за рахунок орних дверей і жалюзі повітрозабірника.
Захисні кабіни від нормальних погодних умов або суворих погодних умов
Необхідно визначити, чи потрібна кабіна для погодних умов на додаток до звукоізоляційних кабін. Тут головне-чи потрібен клієнту шафа для нормальної погоди або для суворих погодних умов. Якщо клієнт вимагає лише захисту генератора від погодних умов, таких як дощ або сніг, рішенням є шафа для захисту від звичайних погодних умов.
Повна захисна кабіна необхідна для екстремальних погодних умов. В екстремальних погодних умовах, таких як сильний вітер, сильні опади, сейсмічна активність або екстремальні температури, слід використовувати повністю захищену кабіну від суворих погодних умов. Повний захист означає, Що генератор або двигун не можуть бути пошкоджені в таких погодних умовах, як дощ, сніг, мокрий сніг або град.
Генератор Кабіни Будівництва
Генераторні кабіни виготовляються відповідно до різних переваг, таких як довговічність, звукоізоляція та вартість. Найпопулярніші дизайни включають:
Болтова-проста генераторна будка; складається з металевих панелей, які або заклепані, або пригвинчені один до одного.